شنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲

بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری و مدنی را تنها نگذاریم و در همه جا صدایش باشیم!

۰۵ دی‌ ۱۳۹۷

بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری پس از گذراندن ۸ سال زندان، مجددا بصورت فعال در فعالیت های مدنی، صنفی و حقوق بشری شرکت داشت. او همواره در کنار خانواده زندانیان دربند بود. در زلزله کرمانشاه مدتها به آسیب دیدگان زلزله سرپل امدادرسانی کرد تا اینکه توسط اطلاعات کرمانشاه بازداشت و زندانی شد. پس از آزادی مجددا به فعالیت خود ادامه داد. بی خبری از محل بازداشت بهنام ابراهیم زاده نگران کننده است

بهنام ابراهیم زاده از چهارشنبه شب ۲۱ آذر ۹۷ توسط نیروهای امنیتی در خانه اش در تهران بازداشت شد. خانواده از طریق پلیس امنیتی تهران پیگیر بازداشت او شدند اما آنها گفته بودند:" بروید، بهنام خودش زنگ می زند!"

اکنون ۱۴ روز از بازداشت بهنام ابراهیم زاده گذشته و به او هیچگونه امکان تماسی با خانواده داده نشده است. هنوز جای نگهداری این فعال کارگری معلوم نیست! خانواده ابراهیم زاده شدیدا نگران وضعیت او هستند.

بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری پس از گذراندن ۸ سال زندان، مجددا بصورت فعال در فعالیت های مدنی، صنفی و حقوق بشری شرکت داشت. او همواره در کنار خانواده زندانیان دربند بود. در زلزله کرمانشاه مدتها به آسیب دیدگان زلزله سرپل امدادرسانی کرد تا اینکه توسط اطلاعات کرمانشاه بازداشت و زندانی شد. پس از آزادی مجددا به فعالیت خود ادامه داد. بی خبری از محل بازداشت بهنام ابراهیم زاده نگران کننده است. در این شرایط می بایست پیگیر وضعیت بهنام ابراهیم زاده بود و خواهان آزادی بی قید و شرط و سالم او از بازداشتگاه شد. بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری و مدنی را تنها نگذاریم و در همه جا صدایش باشیم.

از کانال تلگرامی "موج ارغوان ها"

https://t.me/mojargawan

 

 

 

 

 

بخش: 

افزودن دیدگاه جدید