رفتن به محتوای اصلی

جنایتی دیگر

جنایتی دیگر
ماشین کشتار جمهوری اسلامی ایران را متوقف کنید!
پنج‌شنبه, 17. نوامبر 2022 - 15:26

مردم شریف جهان،
عدالت طلبان و آزادیخواهان!
نزدیک به دوماه است که از قتل مهسا امینی در کشور ایران می گذرد، دختری که صرفا برای بیرون بودن دو تار موی خود از روسری اش، توسط پلیس گشت ارشاد رژیم جمهوری اسلامی ایران بازداشت شد و بعد از چند ساعت به قتل رسید.
از آن روز به طور مستمر مردم ایران در بیش از ۱۵۰ شهر در داخل ایران و برگزاری صدها تجمع و راهپیمایی در اقصی نقاط جهان به این جنایت رژیم اسلامی اعتراض کرده اند.
جمهوری اسلامی با اجیر کردن مزدوران خارجی از جمله حشدالشعبی از عراق و نیروهای حزب‌الله لبنان تمام سعی و توان خود را برای سرکوب مردم معترض ایران به کار برده است.
طبق آمار رسمی تا کنون بیش از ۱۵ هزار هموطن ما توسط نیروهای سرکوبگر رژیم دستگیر شده‌اند و ۳۳۰ معترض به دست عوامل حکومت به قتل رسیده اند. ۵۳ تن از کشته شدگان کودک بودند. آخرین کودک کشته شده کیان پیرفلک نام دارد که دیشب (۱۶ نوانبر) با رگبار گلوله مزدوران رژیم جمهوری اسلامی در ایذه جان خود را از دست داد.
این آمارها جدا از آتش زدن زندان اوین است که با سناریوی از پیش طراحی شده توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی به وقوع پیوست و باعث مرگ ده ها تن از معترضان شد.
مسلم است که آمار واقعی بسیار گسترده تر از آمار رسمی ارائه شده در متن بالاست.
طی هفته گذشته قوه قضائیه حکومت اسلامی برای ایجاد رعب و وحشت در میان مردم، حکم اعدام چند جوان معترض را صادر و در اخبار رسانه های جمعی حکومت منتشر کرد.
اعدام جوانانی که زیر سن ۱۸ سال هستند و به سن قانونی نرسیده اند خود گویای شدت و حدت برخورد خشن حکومت اسلامی نسبت به معترضانی است که در چهارچوب حقوق شهروندی خود در کشورشان به مبارزه مدنی و خشونت پرهیز ادامه می دهند.
چنین جنایتی در تاریخ حیات رژیم جمهوری اسلامی بارها و بارها تکرار شده، از این رو بیم آن می رود که حکومت اسلامی مجدداً دست به جنایتی حتی در ابعاد بزرگتر بزند و جوانان و نوجوانان معترض را در زندانها با تشکیل دادگاه های فرمایشی به قتل برساند.
طبق اطلاعات کسب شده از داخل ایران، قوه قضائیه تا کنون لیست حدود ۲۰۰ معترض را برای اعدام آماده کرده است.
طی ۱۰ روز گذشته نیز نمایندگان مجلس فرمایشی جمهوری اسلامی با تجمع در صحن مجلس از سناریوی اعدام معترضان زندانی حمایت کردند.
ما جمعی از فعالان سیاسی، مدنی و فعالان حقوق بشر خواستار حمایت جامعه ی جهانی و تلاش احزاب، تشکلها، دولتها و پارلمانهای کشورهای اروپایی، آمریکایی و کانادا برای جلوگیری از اعدام معترضان در ایران هستیم.
موضعگیری هر یک از شما در رسانه ها، پارلمان، دولتها و ... نقش مؤثری در جلوگیری از اعدام دستگیرشدگان اخیر در جمهوری اسلامی ایران دارد.

افزودن دیدگاه جدید

محتوای این فیلد خصوصی است و به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا حروف را با خط فارسی و بدون فاصله وارد کنید CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.