شنبه ۰۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۹ ژانویه ۲۰۲۲

تجمع اعتراضی علیه چهل سال سرکوب در جمهوری اسلامی و حمایت از مبارزات مردم ایران

فراخوان

۰۸ بهمن ۱۳۹۷

ما در حمایت و پشتیبانی از برآمد جنبش توده‌ای تظاهراتی را درسالگرد انقلاب 22 بهمن علیه نظام استبداد جمهوری اسلامی، برای دمکراسی و حق حاکمیت مردم ایران و در پشتیبانی از مبارزات کارگران، زحمتکشان و دیگر جنبش‌های اجتماعی ترقی‌خواه کشورمان در شهر برن در تاریخ 9 فوریه 2019 برگزار می‌کنیم.

اوج‌گیری مبارزات مردم ایران از دی‌ماه گذشته، تداوم و گسترش تا کنونی این مبارزات، نقطه عطفی را در سرنوشت مبارزه مردم و نظام استبداد مذهبی جمهوری اسلامی رقم ‌زده است. آن‌گونه که طنین خیزش مردم «اصلاح‌طلب، اصولگرا دیگه تموم ماجرا" ارکان و هست و نیست این رژیم ضد مردمی را آماج خود قرار داد. اعتلای انقلابی مبارزات مردم سر« آغاز پایان جمهوری اسلامی» ،تعادل قوای قبلی را تغییر و برآمد جنبش کارگران و زحمتکشان،تهیدستان و فرودستان ،معلمان ،بازنشستگان،ملیت‌های تحت ستم،مردم بلوچ و کرد و عرب و ... اقلیت‌های دینی و عقیدتی، دراویش، بهایی و سنی، دانشجویان،زندانیان سیاسی و جنبش دادخواهی و علیه شکنجه و خشونت، کشاورزان ، رانندگان کامیون،مال‌باختگان ، جوانان ،زنان ، دختران خیابان انقلاب و دیگر جنبش‌های اجتماعی ترقی‌خواه پیکار برای آزادی و پیکار برای نان را به هم پیوند زده است.

علی‌رغم بحران فروپاشی اقتصادی و دیگر بحران‌های تعمیق یافته، جمهوری اسلامی مانند هر رژیم سرمایه‌داری حافظ منافع سرمایه و سرمایه‌داری، تعرض به‌ حق حیات، کار و زندگی و معیشت مردمان را تشدید کرده و زندگی توده‌ها را به ورطه هلاکت سوق می‌دهد. کالا سازی عرصه‌های مختلف زندگی مردم مانند بهداشت، درمان، آموزش و ... تشدید شده است. مبارزه علیه خصوصی‌سازی‌ها و بیکارسازی ها،مبارزه علیه رژیم را با مبارزه علیه سرمایه‌داری گره زده است.

ما در حمایت و پشتیبانی از برآمد جنبش توده‌ای تظاهراتی را درسالگرد انقلاب 22 بهمن علیه نظام استبداد جمهوری اسلامی، برای دمکراسی و حق حاکمیت مردم ایران و در پشتیبانی از مبارزات کارگران، زحمتکشان و دیگر جنبش‌های اجتماعی ترقی‌خواه کشورمان در شهر برن در تاریخ 9 فوریه 2019 برگزار می‌کنیم.

ازاین‌رو از شما دعوت می‌کنیم در روز 9 فوریه در این تظاهرات شرکت نمایید، تا پژواک پشتیبانی، همدلی و همگامی با مبارزات مردمان سرزمینمان برای به زیر کشیدن نظام استبدادی ولایت‌فقیه برای آزادی، دمکراسی، عدالت اجتماعی و همبستگی انسانی باشیم.

 

مکان:  Bern ‚Casinoplatz

تاریخ: شنبه 9 فوریه 2019

زمان: ساعت 14 تا 1530

 

شماره تلفن تماس:

مجید مشیدی 0794026409

حسین ملکی 0799442808

کاک زاهیر 0789717222

 

کمیته اقدام برای تظاهرات علیه چهل سال ترور، اعدام وشکنجه درجمهوری اسلامی ایران

بخش: 

دیدگاه‌ها

وظیفه همه نیروهای سیاسی اعم از چهار جریان، ده جریان، شش جریان، دمکرات، جمهوریخواه، این می باشد که در گردهمایی مشترک با حضور ایرانیان مقیم اروپا و آمریکا و با عکسهایی از زندانیان سیاسی، اجتماعی و با نوشته هایی بر روی پلاکارت در رابطه با حقوق مدنی مردم در مقابل سفارتخانه ها و نمایندگی های حکومت در سراسر جهان و دستکم در همه آن کشورهایی که نیرو داریم، نسبت به چهل سال حکومت اسلامی جهل و جنایت، بطور همزمان عمل کنیم و انعکاس وسیع آن در کشور مان. تا همه مردم ما هم، خود با پشتگرمی و حمایت ما، پشتگرم شوند.
0

افزودن دیدگاه جدید