سه شنبه ۲۸ دی‌ ۱۴۰۰ - ۱۸ ژانویه ۲۰۲۲

گزارش شرکت حزب چپ ایران (فدائیان خلق) - دانمارک در روز جهانی کارگر

۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸

چهارشنبه 11 اردیبهشت برابر با اول ماه مه 2019 روز همبستگی با کارگران در پایتخت دانمارک، کپنهاک برگزار شد. بعد از راه‌اندازی واحد حزب چپ ایران (فدائیان خلق) در دانمارک، برای دومین سال پیاپی در آن شرکت فعال داشت. و در حد توانایی‌مان چادر و غرفه حزب را برپا داشتیم و تمام هم خود را جهت شناساندن و معرفی حزب بکار گرفتیم و تا حد زیاد هم موفق عمل نمودیم.

ما به کمک و مدد مطالب و بروشورهای حزب توانستیم بروشورهایی را خود نیز تهیه و ضمن معرفی حزب از روند شکل گیریش تا اکنون را به زبان فارسی و دانمارکی به مراجعین دانمارکی و دوستداران عرضه کنیم. و در همین روز ایرانیان علاقه‌مند، آشنایان، فعالین سیاسی گذشته و منتقدین به چادر جذب شدند و در جریان فعالیت‌های ما قرار گرفتند. و نیز طیف‌های مختلف و گوناگون ملی و قومی همچون ترکی، کردی، و دیگر ملیت‌ها همچون انگلیسی و دانمارکی هم از بازدیدکنندگان غرفه حزب بودند.

 

ما توانستیم غرفه را از عکس،پوستر، کتاب و.... طوری آذین کنیم که بازدیدکنندگان بیشتری را جلب غرفه نماییم و در همین راستا توانستیم مواضع سیاسی حزب را در خصوص سیاست‌های تنش‌زای آمریکا و سردمداران جمهوری اسلامی که جو ناامنی را در منطقه ایجاد کرده به مراجعه‌کنندگان بشناسانیم. و توانستیم راه‌های ارتباط با احزاب دانمارکی پیدا نموده تا بهتر بتوانیم در روند آتی فعالیت‌های خود در این کشور با پیوند هر چه بیشتر با این احزاب که علاقه‌مند به شناخت از حزب هستند، را مشخص کنیم.

روز جهانی کارگر، بر تمام کارگران جهان مبارک

بخش: 

افزودن دیدگاه جدید